Demontaż konstrukcji stalowych. Usługi spawalnicze.

O Nas

Demontaż Konstrukji Stalowych.Usługi spawalnicze.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom przemysłu energetycznego w Polsce powstała firma Sin-Tech.

Na początku działalności specjalizowaliśmy się w dostarczaniu wyspecjalizowanej kadry w postaci monterów konstrukcji, monterów rurociągów oraz spawaczy na potrzeby prac remontowych, budów czy też demontarzy konstrukcji na takich obiektach jak huty,elektrownie, zakłady produkcyjne z branży konstrukcji stalowych.

    Właściwe zarządzanie i dobór pracowników współtworzących naszą firmę pozwoliło nam wyspecjalizować się w demontażu konstrukcji stalowych takich jak: hale, kotły, linie produkcyjne, linie technologiczne czy przemysłowe.

    Jesteśmy również otwarci na klientów indywidualnych, a mniejsze prace typu demontaż czy rozbiórka szklarń, wiat, kotłowni C.O. są traktowane na równi z pracami dla klientów przemysłowych.

    W pracy naszej w zależności od potrzeb wykorzystujemy sprzęt ciężki, palniki acetylenowo tlenowe, lance tlenowe, przecinarki plazmowe oraz elektronarzędzia i narzędzia ręczne.

Szczegółowy opis poszczególnych metod znajdą Państwo w zakładce "Baza wiedzy" która będzie regularnie aktualizowana.

 

    Równie ważnym polem naszej działalności są także usługi spawalnicze i montażowe między innymi:

Spawanie stali i jej stopów,

Montaż i spawanie rurociągów.

Montaż i wykonanie konstrukcji stalowych według projektu klienta oraz doradztwo w tym zakresie,

Produkcja i montaż balustrad, ogrodzeń i bram.

 

Misja i zasady naszej firmy:

Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie montażu, demontażu i spawania konstrukcji stalowych, pomoc i doradztwo od projektu po wykonanie.

  Naszą naczelną zasadą jest zasada wygrany-wygrany (z ang. win-win), nasz klient czy kontrahent ma być po wykonaniu przez nas prac usatysfakcjonowany, a jego oczekiwania spełnione. 

  Prowadząc naszą firmę skupiamy się na potrzebach potencjalnych klientów, tworzymy relacje i jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie.

W celu zadania pytania, zapytania ofertowego i innych proszę o skorzystanie z formularza poniżej lub z danych w zakładce Kontakt

 Spawanie

W celu złożenia zapytania proszę wypełnić poniższe pola.